HABERLER

 

6. KOCATEPE GENÇLİK FUARI'NA DAMGA VURDUK

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (TDV KAGEM) tarafından 2-5 Mayıs tarihlerinde "Kimlik, Şuur, İstikamet" temasıyla bu yıl 6. kez düzenlenen Kocatepe Gençlik Fuarı'nda Genç Kızılay olarak biz de yer aldık.

Fuar boyunca standımızda sevgi bohçası ve ramazan gıda paketi tanıtımlarının yanında, fuar katılımcılarıyla kan ve kök hücre bağışına ilişkin bilgilendirici dokümanlarımızı paylaştık. Bunun yanında katılımcılara Genç Kızılay 2018 faaliyet raporu ve mineralli su hediye ettik.

Fuar süresince gençlik alanında faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarını, üniversite öğrenci topluluklarını yakından tanıma ve bu katılımcı kuruluşlar ile etkileşim fırsatı yakalamış olduk.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş fuarın açılışını gerçekleştirirken kapanış programını Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü Savaş Polat gerçekleştirdi. Fuar katılımcı sertifikamızı Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü Savaş Polat'tan aldık.

Fuar süresince her katılımcı kuruluş, Kocatepe Camii fuar alanında kurulumu sağlanan salonlarda çeşitli söyleşi, panel programları düzenledi. Düzenlenen bu salon programlarında, kültür sanat alanından çeşitli isimler ağırlandı. Salon programlarının yanında hemen hemen her kuruluş kendi standında da "stand söyleşisi" organize etti.

AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kızılay Şube Başkanlarımız, Kızılay Koordinatör ve Müdürlerimizi ağırladık.

Etkinlikler ve Faaliyetler
4235624
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
441654
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
101009
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
3556
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
96019
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11091398
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı