HABERLER

 

Genç Kızılay Eskişehir'de Teşkilatları ile bir araya geldi

Genç Kızılay Teşkilatları 81 il ve 175 üniversiteden 250 temsilcinin katılımı ile bir araya geldi.

29 Ağustos - 2 Eylül tarihlerinde 81 il ve 175 üniversiteden temsilcilerin katılımı ile Eskişehir Hasırca Kampında bir araya gelen Genç Kızılay teşkilatları 1 yıl önce Genel Merkezde kurulan Genç Kızılay oluşumun en geniş kapsamlı teşkilat kampını gerçekleştirmiş oldu. 

Bu yıl 150. kuruluş yıl dönümü olan Türk Kızılay'ının alanlardaki yüzü olan Genç Kızılay Teşkilatları Hasırca Kampında 1. Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, 2. Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz, Genel Sekreter Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genç Kızılay Genel Başkanı Emre Koç, Gençlik Hizmetleri Müdürü Nurdal Durmuş'un tecrübe paylaşımlarını yaptığı kampta Genç Kızılay Teşkilatları bir dizi de eğitimler aldılar.

Sportif Etkinlikler ve Aktivitelerin de yer aldığı kampta Genç Kızılay Teşkilatlarına Kızılaycılık, İlk Yardım Afet ve Takım Çalışmaları, Oryantiring, İklim Değişikliği, Kan ve Kök Hücre eğitimleri verildi. 

Kampın kapanış günü ise Eskişehir Sazova ve Odunpazarı'nı gezen Genç Kızılay Teşkilatları kamp ateşi ile kampı bitirerek moral ve motivasyon depolayıp yeni dönem öncesi son hazırlığını yapmış oldu.

 

 

 

 

243874
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
1428737
Etkinlikler ve Farkındalık Çalışmalarıyla Erişilen Kişi Sayısı
6258740
Sosyal Medya Hesaplarımızla Erişilen Kişi Sayısı
12234
Kızılay Gençliği Hakkında Yapılan Haber Sayısı
7943585
Toplam Ulaşılan Kişi Sayısı