HABERLER

 

İL BAŞKANLARI KAMPIMIZI SAMSUN'DA GERÇEKLEŞTİRDİK

19 Mayıs’ın aziz hatırasından aldığımız ilhamla her yıl Mayıs ayında düzenlediğimiz Gençlik Buluşmalarını bu yıl da 1-3 Mayıs tarihlerinde Samsun’da gerçekleştirdik. Türkiye’nin dört bir yanından programa katılan Genç Kızılay İl ve Etkinlik Organizasyon Birim Başkanlarımızla, Türkiye’nin 81 şehrinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı masaya yatırıp, daha iyiye ulaşma yolunda değerlendirmelerde bulunduk.

Genç Kızılay Başkanımız Emre Koç, Türk Kızılay Samsun Şube Başkanımız Dr. Habib Demirel ve Gençlik Hizmetleri ve Genç Kızılay Yönetimi Müdürümüz Nurdal Durmuş’un yaptığı konuşmalarla başlayan programımız, forum ve müzakereler eşliğinde devam etti. Birim Başkanlarımızın faaliyet alanlarıyla ilgili misyon ve işleyiş sunumları yaptığı ikinci gün programımızda, teşkilatımıza yeni katılan İl Başkanlarına yetki belgeleri takdim edildi.

Folklor ekibi gösterisi, canlı müzik dinletileri, tekne turu gezisi ve çeşitli etkinliklere sahne olan programımız Samsun Atakum kampında yakılan kamp ateşi ile son buldu.

Etkinlikler ve Faaliyetler
3848867
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
418547
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
96555
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
3353
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
84266
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11082500
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı