HABERLER

 

Kayseri'de "Bir Gönülden Ötekine" Projemizi Hayata Geçirdik

Genç Kızılay Kayseri olarak "Bir Gönülden Ötekine" projemiz çerçevesinde Pınarbaşı ilçemizde bulunan Kayabaşı Köyü İlkokulu'nun eksikliklerini giderip, yeniden yapılandırdık.

Kermes ve çeşitli etkinliklerde toplanan gelirlerle bir okulun ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayarak 6 ay önce başlattığımız "Bir Gönülden Ötekine" projemiz sayesinde öğrenci kardeşimiz daha iyi şartlarda eğitim görmenin mutluluğunu yaşayacak.

Kayseri'nin çeşitli noktalarında 6 aydır yaptığımız tanıtımlar; Tekden ve İyi Dersler Liseleri ile İyi Dersler Okulları'nda gerçekleştirdiğimiz kermesler neticesinde toplanan paralar ile saha çalışmalarında ihtiyaçlarını tespit ettiğimiz Kayabaşı Köyü İlkokulumuzun tadilat, tamirat, demirbaş, kırtasiye ve muhtelif ihtiyaçlarının karşılanmasını gerçekleştirdik. Kayseri Şubemizin desteği, Genç Kızılay Erciyes Üniversite Gönüllülerimizin gayretleriyle birlikte tüm süreçlerini organize ettiğimiz projemizin hayata geçmesini görmenin verdiği mutlulukla organizasyonumuzu tamamladık. Projemiz finalinde Genç Kızılay Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Genç Kızılay Malatya Teşkilatımız da bizleri yalnız bırakmadı.

Proje süreci boyunca desteği esirgemeyen kurum, gönüllü ve hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Etkinlikler ve Faaliyetler
4235624
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
441654
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
101009
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
3556
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
96019
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11091398
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı