HABERLER

 

Kızılay Gençleri 19 Mayıs’ta Samsun’da Buluştu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türk Kızılayı gençliği de tarihi bir buluşma gerçekleştirdi. Samsun’da bir araya gelen gençler, birçok etkinliğe imza attı.
 
Türk Kızılayı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen “Kızılay Gençlik Buluşması” renkli etkinliklere sahne oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Samsun’a çıkarma yapan Kızılaycılar, tarihi mekânları ziyaret etmenin yanı sıra çeşitli konularda paneller de gerçekleştirdi.
 
Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Genel Sekreter Hüseyin Can, etkinliklere destek veren Samsun Şube Başkanı Habib Demirel de Kızılaycı gençleri yalnız bırakmadı. Kızılay Gençlik Kampında bir araya gelen gençleri ziyaret eden İsmail Hakkı Turunç ve Hüseyin Can, Kızılay’ın geleceği için önemli rolleri bulunan gençlere her zaman destek olacaklarını belirtti.
 
Dolu dolu üç gün
 
Kızılaycı gençlerin Samsun buluşması üç gün sürdü. Gençler bu süre içerisinde tarihi yerleri ziyaret etti, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen etkinliklere katıldı.
 
Ayrıca “Kişilik Analizi ve Bağımlılık” panelleri düzenlendi. Organizasyona Vali İbrahim Şahin de katılarak Kızılaycı gençlere destek verdi.

Etkinlikler ve Faaliyetler
7030028
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
458876
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
137832
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
5179
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
139371
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11296669
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı

Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri