HABERLER

 

Kızılay Gençleri 19 Mayıs’ta Samsun’da Buluştu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türk Kızılayı gençliği de tarihi bir buluşma gerçekleştirdi. Samsun’da bir araya gelen gençler, birçok etkinliğe imza attı.
 
Türk Kızılayı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen “Kızılay Gençlik Buluşması” renkli etkinliklere sahne oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Samsun’a çıkarma yapan Kızılaycılar, tarihi mekânları ziyaret etmenin yanı sıra çeşitli konularda paneller de gerçekleştirdi.
 
Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Genel Sekreter Hüseyin Can, etkinliklere destek veren Samsun Şube Başkanı Habib Demirel de Kızılaycı gençleri yalnız bırakmadı. Kızılay Gençlik Kampında bir araya gelen gençleri ziyaret eden İsmail Hakkı Turunç ve Hüseyin Can, Kızılay’ın geleceği için önemli rolleri bulunan gençlere her zaman destek olacaklarını belirtti.
 
Dolu dolu üç gün
 
Kızılaycı gençlerin Samsun buluşması üç gün sürdü. Gençler bu süre içerisinde tarihi yerleri ziyaret etti, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen etkinliklere katıldı.
 
Ayrıca “Kişilik Analizi ve Bağımlılık” panelleri düzenlendi. Organizasyona Vali İbrahim Şahin de katılarak Kızılaycı gençlere destek verdi.

 

243874
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
1428737
Etkinlikler ve Farkındalık Çalışmalarıyla Erişilen Kişi Sayısı
6258740
Sosyal Medya Hesaplarımızla Erişilen Kişi Sayısı
12234
Kızılay Gençliği Hakkında Yapılan Haber Sayısı
7943585
Toplam Ulaşılan Kişi Sayısı