HABERLER

 

GENÇLİK MERKEZİMİZDE ONLINE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYORUZ

Türk Kızılay Gönüllü Yönetimi Direktörlüğü/Ankara Gençlik Merkezi koordinesinde Genç Kızılay Gönüllülerine yönelik olarak Şubat 2021 itibari ile online bilgi paylaşımları etkinlikleri gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Gonulluol.org üzerinden başvuruların kabul edildiği paylaşımların İlk misafir 15 Șubat 2021, Pazartesi, saat 20:00 da  ‘’ Sosyal Sorumluluk Çalışmaları ve Kariyer Patikaları’’ konusunda paylaşımda bulunan Emrah ALTUNTECİM  (Uluslararası Eğitmen, Yönetim Danışmanı, Koç, Assessör ve Yazar) olmuştur. Emrah ALTUNTECİM mağaracılık hobisinin sonrasında nasıl arama kurtarma konusunda gönüllü olmasına ve sonrasında bu tercihlerinin kariyerini nasıl etkilediğini paylaşmıştır.

16 Șubat 2021, Salı, saat 20:00  ‘’ Bir Kariyer Tercihi Olarak Girişimcilik  ‘’ konusunda Oğuz ASLAN ( Eğitmen- Yazar) Girişimcilik Nedir ne değildir? Girişimci olabilmek için  hangi özelliklere sahip olunmalıdır, iyi girişim örnekleri ve batık girişim örneklerini paylaşmıştır.

17 Șubat 2021, Çarşamba, saat 20:00 Nurdal DURMUŞ (Türk Kızılay Gönüllü Yönetimi Direktörü)  İnsan kaynağı olarak gönüllülük- Kızılayda gönüllü yönetim süreçlerini paylaşmıştır. Nurdal DURMUŞ sunumunda kişi neden gönüllü olur? Kurumlar neden gönüllü ile çalışır?  Konularında bilgi verdikten sonra Türk Kızıayında gönüllülük tarihi ve gönüllük süreçlerini paylaşmıştır.

18 Șubat 2021, Perşembe, saat 14:00 de Turan BEK (Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi) ‘’Proje dediğin nedir ki?’’ sunumu ile proje yazmak isteyen gönüllülere yazım süreçleri, proje nedir, fon ve hibe çağrılarına nasıl başvuru yapılır, ortak paydaş nereden bulunur, iyi ve kötü proje örneklerini Türk Kızılay Genç Gönüllüleri ile paylaşmıştır.

Paylaşımlara 22 Șubat 2021, Pazartesi, saat 20:00 Salih Keskin ( Inovasyon Koçu- Kültür Universitesi Öğretim Üyesi) ‘’Gençler için Inovasyon’’ paylaşımı ile devam edilecektir.

Etkinlikler ve Faaliyetler
9013246
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
482659
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
145467
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
5598
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
160329
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11417806
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı

Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.

Detaylı Bilgi