HABERLER

 

Koronavirüs ile Mücadele Kapsamında Gönüllülerimizle Sahadayız (GÜNCEL VERİ GİRİŞLİ)

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında ülke genelindeki Genç Kızılay teşkilatlarımızla vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına koşuyoruz.

Virüs salgınıyla mücadele eden ülkemizin, ihtiyaç sahibi insanlarına gece gündüz demeden ulaşmaya çalışan Türk Kızılay ekiplerine var gücümüzle destek oluyoruz.

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki KYK Yurtlarında karantinada kalan vatandaşlarımıza üç öğün yemek dağıtıp, evinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılıyor, yerel düzeyde Valilik uhdesinde oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grupları”na katılarak vatandaşlarımızın bu zor günlerinde yanında oluyoruz. Ayrıca şehirlerin meydanlarında virüsten korunma ve kişisel temizlik ile ilgili bilgilendirmeler yaparak, EvdeKal kampanyasına da destek veriyoruz.

Türkiye’nin gururu olan genç gönüllülerimizle, Covid-19 ile mücadele kapsamında Türk Kızılay’ın tüm saha operasyonlarında katılarak, halkımızın bu zor günleri atlatması için çabalıyoruz.

25.03.2020

Genç Kızılay teşkilatlarımız Covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında halkımıza sahada #EvdeKal çağrısı yaparak bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Yerelde Valilik ve Kaymakamlıkların kurduğu Vefa Gruplarında yer alan gönüllülerimiz destek vermeye aralıksız devam ediyor.

27 ilde Genç Kızılay teşkilatlarımız risk grubundaki büyüklerimizin yardımlarına koşuyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan Covid-19 virüsünden korunmaya yönelik halkımızı bilinçlendirmeye devam ediyor.

26.03.2020

Covid-19 virüsünden korunmak için gerekli eğitimlerini online olarak alan, 47 ildeki Genç Kızılay teşkilatımız ve 2.771 gönüllümüzle sahada görev yapmaya devam ediyor.

Yurtdışından ülkemize dönen ve KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza sıcak yemek dağıtımı yapıyor.

Gönüllülerimiz risk grubundaki büyüklerimizin gıda ve hijyen malzemelerini hazırlayarak evlerine götürüyor.

Vefa gruplarına destek verilmeye devam ediyor.

Toplu kullanım alanlarına virüsten korunmaya dair bilinçlendirme afişleri asılıyor.

27.03.2020

Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında ülke genelinde birçok ilde saha çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Gönüllülerimizle Bilecik'te "Vefa Sosyal Destek Grubu" görevlilerine ve sağlık personellerine kumanya hazırlayıp dağıttık.

Bayburt'ta 112 çağrı merkezinde yoğun tempoyla görev yapan sağlık çalışanlarına ziyarette bulunduk.

Ağrı, Van ve Düzce teşkilatlarımız ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sahadaydık.

Karabük ve Samsun'da KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Genç Kızılay Zonguldak teşkilatımız ve Türk Kızılay Zonguldak kadın kolları gönüllülerimiz ile birlikte dışarıda olan insanlara #EvdeKalZonguldak baskılı tişört dağıtımı gerçekleştirdik.

28.03.2020

Genç Kızılay gönüllülerimizle Erzincan'da cumartesi pazarında sosyal mesafe kuralını gözeterek, esnaf ve alışveriş yapan halkın maske-eldiven ihtiyacını karşılayıp; sokakta bulunan insanlara evde kalmanın öneminden bahsettik.

Zonguldak teşkilatımızla KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Türk Kızılay Genel Merkezden Adıyaman'a ulaşan yardım paketlerinin tasnifini Genç Kızılay Adıyaman gönüllülerimizle gerçekleştirip ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak üzere hazır hale getirdik.

Genç Kızılay Amasya gönüllülerimizle 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza gıda kolisi, konserve, giyim ve muhtelif diğer ihtiyaçlarını ulaştırdık.

Genç Kızılay Sivas teşkilatımızla 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ziyaret edip ihtiyaç tespiti gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Konya teşkilatımızla Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile birlikte vatandaşlara dağıtılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Van'da bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimizle 112 çağrı merkezi ekiplerine destek sağlamakla birlikte karantina amacıyla yurtlara yerleştirilen vatandaşlarımızın 3 öğün yemek ihtiyaçlarının karşılanmasında aktif rol alıyoruz.

29.03.2020

Genç Kızılay İstanbul gönüllülerimizle İstanbul'un birçok noktasında hijyen farkındalık çalışmalarımızı gerçekleştirmeye ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Aydın teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Şırnak gönüllülerimizle, karantina amacıyla KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Malatya teşkilatımız, Malatya şube başkanımız Ramazan Soylu ve Genç Kızılay Proje ve Fon Birimi Başkanı Utku İLHAN ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda kolilerini ulaştırdık.

Amasya'da bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

30.03.2020

COVID-19 virüsünden korunma yollarına ilişkin, Halk Sağlığı Direktörlüğümüz tarafından gerekli eğitimlerini online olarak alan Genç Kızılay gönüllülerimiz birçok ilde sahada görev yapmaya devam ediyor.

Genç Kızılay Kastamonu gönüllülerimizle Kastamonu'nun Tosya ilçesinde risk grubunda olan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bartın'da teşkilatımız ile KYK Çeşm-i Cihan isimli yurtta kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Genç Kızılay Çankırı teşkilatımızla ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyoruz.

Genç Kızılay Düzce teşkilatımızla sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bolu'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Genç Kızılay Bartın gönüllülerimiz ile Türk Kızılay Bartın şube koordinesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere muhtelif malzemelerin, gıda paketlerinin tasnifini gerçekleştirip paketleme işlemlerini tamamladık.

Samsun Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor, gıda kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Siirt gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü yaşlılarımızın ihtiyaçlarını ve gıda taleplerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bilecik teşkilatımızla Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarına katkı sağlıyor ve 112 çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda dağıtım gerçekleştiriyoruz.

Ağrı'da ilçe teşkilatlarımız ile ihtiyaç sahibi aileleri ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Van'da bulunan ilçe teşkilatlarımız ile 65 yaş üstü yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya teşkilatımızla sağlık ve güvenlik çalışanları ile KYK çalışanlarına ikram gerçekleştirdik. Akabinde 65 yaş üstü yaşlılarımıza gıda paketi dağıtımında bulunup, ihtiyaç sahibi ailelerimize konserve gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

İzmir'de bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda kolisi ve kavurma konserve yardımlarımızı ulaştırdık.

Karaman'da KYK yurdunda kalan vatandaşlarımız için gıda paketlerini dağıtıma hazır hale getirdik. Sonrasında ise 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık.

31.03.2020

Genç Kızılay Kilis teşkilatımızla sokaklarda bulunan vatandaşlarımıza evde kalmanın önemini anlattık, COVID-19 bağlamında hazırlanan bilgilendirici afişleri şehrin farklı noktalarına asıp broşür dağıtımı gerçekleştirdik.

Kastamonu Genç Kızılay gönüllülerimiz ile Daday ilçesinde risk grubunda bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Erzincan'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli olan gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor, evlerinde ziyaret edip ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Siirt teşkilatımızla Türk Kızılay Siirt şube koordinasyonunda; kronik rahatsızlığı bulunan, sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızı evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Van'da; Erciş, Gevaş ve Gürpınar ilçe teşkilatlarımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızı ziyaret ediyor, ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü yaşlılarımızın ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda kolilerini ve çocuk kitlerini dağıtıma hazır hale getirdik. Adıyaman'da birçok noktada vatandaşlarımıza COVID-19 bağlamında detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Sivas'ta Vefa Sosyal Destek Grubuna dahil olan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Nevşehir Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü yaşlılarımıza hizmet ediyoruz; kendilerine gıda kolilerini ulaştırıyor, taleplerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Çanakkale teşkilatımızla Çanakkale'ye bağlı birçok köyde 65 yaş üstü yaşlılarımızın alışveriş ihtiyaçlarını karşıladık. Türk Kızılay Çanakkale şube koordinasyonunda ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımızı ulaştırdık.

01.04.2020

Genç Kızılay Van gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımız için Türk Kızılay Van şubeye yapılan ayni bağışların tasnifini gerçekleştirdik. Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli olan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alıyoruz.

Sivas teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip çeşitli ihtiyaçlarını karşıladık.

Siirt Genç Kızılay gönüllülerimiz ile kronik rahatsızlığı bulunan, evden çıkamayan yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşıladık. Çeşitli sebeplerle Türkiye'de bulunan ve COVID-19 sebebiyle ülkelerine dönemeyen çoğunluğu Arakanlı olmak üzere yabancı uyruklu 14 öğrenci kardeşimize yemek dağıtımı gerçekleştirdik.

Düzce'de ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızın gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

02.04.2020

Bayburt teşkilatımızla sokakta olan vatandaşlarımıza COVID-19'dan korunma yollarına ilişkin detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Denizli gönüllülerimizle şehrin birçok noktasına yeni koronavirüsten korunma yolları ile ilgili afişleri astık, sokakta olanlara evde kalmanın önemini anlattık.

Erzincan'da 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına gıda poşetlerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Sivas gönüllülerimiz ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda yardımlarımızı gerçekleştiriyor; elektrik, su, doğalgaz faturalarının ödeme işlemlerine destek sağlıyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret edip gıda paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Van gönüllülerimizle Türk Kızılay Van şubemize yapılan ayni bağışları tasnifleyip dağıtıma hazır hale getirdik. Van'ın birçok noktasında ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi birçok aileye yardım kolilerimizi ulaştırdık.

Ağrı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Erzincan teşkilatımız ile kronik rahatsızlığı olan ve  sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Siirt Genç Kızılay gönüllülerimiz ile Siirt'in birçok noktasında ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Karabük teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduk.

Kahramanmaraş Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyor yardım kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Bilecik teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere hijyen paketi hazırlıyoruz.

Genç Kızılay Bolu teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi dağıtımına devam ediyoruz.

03.04.2020

Bartın Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte karantinada bulunan vatandaşlarımızın ara öğün dağıtımlarını gerçekleştirdik. Bartın'da Vefa Sosyal destek Grubunda görevli gönüllülerimizle ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza ulaşmaya devam diyoruz.

Adıyaman teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret edip gereksinimlerini karşılamaya, gıda paketlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay İzmir gönüllülerimiz ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza kavurma konserve dağıtımımızı gerçekleştirip muhtelif diğer gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Bilecik teşkilatımızla Vefa Sosyal Destek Grubunda gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Van'ın birçok noktasında ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşıyor taleplerini karşılıyoruz.

Erzincan Genç Kızılay teşkilatımız ile ihtiyaç sahiplerine kavurma konserve dağıtımı gerçekleştirip gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Çankırı teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelerimizin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Balıkesir Genç Kızılay gönüllülerimiz ile "evde kal" çağrılarına uyan risk gurubundaki büyüklerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyor, yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

04.04.2020

Bayburt Genç Kızılay teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını karşıladık, sabah kahvaltılarının ekmeklerini dağıttık.

Malatya Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Denizli'nin birçok noktasında, pazar yerlerinde ve dükkanlarda çalışan vatandaşlarımıza COVID-19'dan korunma yolları ve hijyen kullarına ilişkin detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla Burdur/Yeşilova ilçesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunduk.

Van Genç Kızılay gönüllülerimizle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımızla polis noktalarını ziyaret ederek araçlarına dezenfekte işlemi gerçekleştirip tatlı ikramında bulunduk.

Bilecik Genç Kızılay gönüllülerimiz ile polis kontrol noktalarında kumanya dağıtımı gerçekleştirdik.

05.04.2020

Genç Kızılay Bartın Teşkilatımız ile KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza gıda desteği sağlıyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Adıyaman'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli olan gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Kilis gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Sivas'ta bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda yardımlarımızı gerçekleştiriyor, 112 çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılıyoruz.

06.04.2020

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli Genç Kızılay gönüllülerimiz ile çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz. Kronik rahatsızlığı olan ve 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz.

Kahramanmaraş Genç Kızılay gönüllülerimiz ile sokağa ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

07.04.2020

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile birlikte KYK Çeşm-i Cihan Yurdunda karantina altındaki vatandaşlarımıza yemek öğünlerini teslim ediyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Amasya gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere gıda paketlerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Adıyaman'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte, ihtiyaç sahibi ailelere hijyen ve gıda paketleri ile çocuk bezi yardımlarımızı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kilis teşkilatımız ile 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile Türk Kızılay Çankırı şubesine gelen gıda bağışlarının tasnifini gerçekleştirip, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere dağıtıma hazır hale getirdik.

Düzce teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor, taleplerini ve gereksinimlerini karşılıyoruz.

Sivas'ta Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

08.04.2020

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile Bilecik merkez mahalleleri ve köylerinde risk grubunda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda kolisi ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Sivas teşkilatımız ile Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Burdur teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuyoruz.

Karaman'da gönüllülerimiz ile birlikte hijyen ve gıda paketlerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine kıyma kavurma, çocuk bezi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çanakkale'de Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Bolu'da Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimizle ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

09.04.2020

Isparta'da ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Burdur Genç Kızılay teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve konserve yardımında bulunduk.

Kilis Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip taleplerini, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Çankırı teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelerimize konserve dağıtımında bulunduk.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere hijyen kiti, çocuk bezi ve muhtelif diğer gereksinimlerini ulaştırıyoruz.

Hakkari'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ve 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyor, taleplerini karşılıyoruz.

Van'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle çağrı merkezine gelen talepleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

Düzce Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerini ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

10.04.2020

Bayburt Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Van'da birçok noktada gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaşıp evlerinde ziyaret ediyor; gıda-hijyen kitleri ve muhtelif diğer gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Adıyaman gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda, hijyen kitleri dağıtımına devam ediyoruz.

Sivas'ta teşkilatımızla Türk Kızılay Sivas şubemizin deposunda tasnif gerçekleştirip, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere paketleri dağıtıma hazır hale getirdik.

11.04.2020

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine nakdi yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Malatya teşkilatımızla ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolilerimizi ulaştırdık.

Zonguldak'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda karantina altında bulunan vatandaşlarımıza öğün dağıtımlarını gerçekleştiriyor; sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda paketi ve kıyafet yardımında bulunduk.

Sivas teşkilatımızla sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin pazar alışverişi, ekmek gibi gereksinimlerini karşılıyor; ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımızın taleplerini karşılıyor, ihtiyaç sahiplerine gıda paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Düzce'de Vefa Sosyal Destek Grubumuz ile birlikte çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin taleplerini, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Balıkesir teşkilatımız ile birlikte #EvdeKal çağrılarına uyan risk grubundaki büyüklerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya, yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

12.04.2020

Genç Kızılay Karabük teşkilatımız ile birlikte Vefa Sosyal Destek Grubuna ulaşan talepler doğrultusunda sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılayıp; ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Çanakkale gönüllülerimiz ile birlikte Vefa Sosyal Destek Grubuna ulaşan talepleri karşılıyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan büyüklerimizin market/eczane ihtiyaçları için destek sağlıyoruz.

Genç Kızılay Van teşkilatımız ile sokağa çıkma kısıtı olan vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Adana'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını karşılayıp; 65 yaş üstü büyüklerimize gıda kolisi yardımlarımızı ulaştırdık.

Şanlıurfa teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımıza yönelik ekmek dağıtımında bulunuyoruz.

Kayseri'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımıza ekmek dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

13.04.2020

Genç Kızılay İstanbul gönüllülerimiz ile birlikte İstanbul'un birçok noktasında ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Ankara teşkilatımız ile Türk Kızılay Ankara şubemiz koordinesinde ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Bolu Genç Kızılay gönüllülerimiz ile şehrin birçok noktasında ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Van teşkilatımız ile birlikte Türk Kızılay Van şubemize yapılan gıda bağışlarının tasnifini gerçekleştirip dağıtıma hazır hale getirdik.

Bayburt teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan çocuklar için küçük hediyeler hazırlayıp dağıttık.

Siirt Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Kilis teşkilatımız ile birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda karantina altında bulunan vatandaşlarımıza yönelik öğün dağıtımlarına devam ediyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz le birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik hijyen paketi, ekmek, kıyma ve muhtelif diğer ihtiyaçların dağıtımını gerçekleştirdik.

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimiz ile birlikte gıda ve hijyen paketi yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Kahramanmaraş teşkilatımız ile birlikte gıda paketlerimizi ve muhtelif diğer ihtiyaçların dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

14.04.2020 

Genç Kızılay İzmir teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarımızı gerçekleştirip; çocuklara oyuncak dağıtımında bulunduk.

Sivas teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ve hijyen paketi dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Adıyaman'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip gıda kolilerimizi ulaştırdık.

Genç Kızılay Şanlıurfa gönüllülerimiz Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde polis teşkilatımıza baklava dağıtımı gerçekleştirdi.

Siirt teşkilatımızla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Van gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyor taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Karabük'te Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarımıza ve ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Ağrı'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik sıcak yemek dağıtımında bulunduk.

Genç Kızılay Isparta teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımında bulunduk.

15.04.2020

Genç Kızılay Şanlıurfa gönüllülerimiz ile birlikte Şanlıurfa'ın birçok ilçesinde gıda paketi dağıtımı gerçekleştirip, ihtiyaç sahiplerinin muhtelif diğer gereksinimlerini karşıladık.

Ağrı teşkilatımız ile sokaklarda bulunan sessiz dostlarımızı da unutmuyoruz. Sokak  hayvanları için şehrin birçok noktasında mama, yem ve su bırakıyoruz.

Genç Kızılay Sivas gönüllülerimiz ile birlikte Sivas'ın birçok köyünde 65 yaş üstü büyüklerimizi evinde ziyaret edip gereksinimlerini, talepelrini karşıladık.

Van teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerini ziyaret edip gereksinimlerini ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle çağrı merkezine gelen telefonların cevaplanması için destek sağlamaya devam ediyoruz.

16.04.2020

Kilis teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ve hijyen paketi dağıtımlarımıza devam ediyoruz.

Genç Kızılay Kahramanmaraş gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret ediyor, gıda kolilerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Konya teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret edip gıda ve hijyen paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Şanlıurfa teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Ağrı teşkilatımız ile birlikte Vefa Sosyal Destek Grubuna destek sağlamaya, vatandaşlarımızın evlerine sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimiz ile birlikte 23 Nisan'da miniklerimize ulaştırmak üzere hediyelik paketlerimizi dağıtıma hazır hale getiridik.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

Balıkesir teşkilatımızla birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yönelik öğün dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bartın'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü büyüklerimize gıda paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Düzce'de Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

17.04.2020

Bartın'da Genç Kızılay gönüllülerimizle birlikte kronik rahatsızlığı olan ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimize yönelik gıda ve hijyen paketi dağıtımları ile KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımzıın öğün dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Ağrı gönüllülerimiz ile birlikte sağlıkçılarımıza ve çocuklara yönelik hediyelik paketlerimizi hazırladık.

Kırıkkale teşkilatımız ile birlikte Kırıkkale'de karantina altında tutulan ailelere yönelik erzak yardımı gerçekleştiriyoruz.

Şanlıurfa teşkilatımız ile birlikte güvenlik güçlerimize ve sağlık çalışanlarımıza kahvaltılık ikramında bulunduk.

18.04.2020

Sivas'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Kahramanmaraş gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı hasebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımıza ekmek dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Samsun teşkilatımız ile birlikte sessiz dostlarımızı unutmuyoruz. Sokak hayvanları için şehrin birçok noktasına mama, yem ve su bırakıyoruz.

Genç Kızılay Adana teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımıza ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Isparta teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret etmeye gereksinimlerini, taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Kayseri gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü büyüklerimizi ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edipgıda kolisi ve hijyen paketlerini ulaştırdık.

Sivas teşkilatımızla vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Van gönüllülerimizle şubemize ulaşan ayni bağışların tasnifini gerçekleştiriyoruz.

Konya'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte İhtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Çanakkale teşkilatımız ile birlikte ÜLKER'den tarafımıza bağışlanmış olan ikramlık gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirdik.

Kırıkkale'de gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 20 yaş altı genç kardeşlerimize evde okumaları için roman&hikaye kitaplarını ulaştırdık.

19.04.2020

Genç Kızılay Zonguldak teşkilatımızla, Zonguldak'ta sokağa çıkma yasağının uygulanıyor olması sebebiyle vatandaşlarımıza ekmek dağıtımında bulunduk.

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla Burdur'un birçok köyünde ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda kolisi yardımında bulunduk. Sokağa çıkma yasağı bulunan 20 yaş altı kardeşlerimize okuma kitabı hediye ettik.

Ağrı'da Genç Kızılay teşkilatımızla şubemizde bulunan gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirerek dağıtıma hazır hale getirdik.

Kırıkkale'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yönelik erzak dağıtımı gerçekleştirdik.

20.04.2020

Nevşehir'de Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda karantinada bulunan vatandaşlarımıza yönelik öğün dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Öğün dağıtımı gerçekleştirdiğimiz yurtlarda kalan vatandaşlarımızdan doğum günü olanlara sürpriz yaparak kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlıyoruz.

Genç Kızılay Konya gönüllülerimiz ile birlikte kurumumuzun Ramazan ayı için hazırlamış olduğu afişleri, broşürleri esnaflarımıza dağıtıyoruz.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Karaman'da Genç Kızılay teşkilatımızla birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin gereksinimlerini, taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Balıkesir gönüllülerimiz ile kronik rahatsızlığı olan ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kahramanmaraş'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda&hijyen paketi dağıtımlarımız devam ediyor.

Genç Kızılay Kırıkkale teşkilatımız ile birlikte şubemizde gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirip paketleme yaparak dağıtıma kolileri dağıtıma hazır hale getirdik.

Genç Kızılay Bolu gönüllülerimiz ile birlikte vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdik.

Burdur teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyor gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Siirt teşkilatımız ile birlikte Siirt'te KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımızın öğün dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Ağrı'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte şubemizde gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirip paketlemesini yaparak kolileri dağıtıma hazır hale getirdik.

Düzce'de Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılıyoruz.

21.04.2020

Genç Kızılay Van gönüllülerimiz ile birlikte Van'a bağlı birçok köyde 65 yaş üstü büyüklerimizi ziyaret edip gereksinimlerini karşıladık.

Samsun'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte Samsun Kan Alma Biriminde Kızılay personeline destek sağladık.

Bayburt'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirip paketleyerek dağıtıma hazır hale getirdik.

Adıyaman Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda paketi dağıtımlarımızı gerçekleştirdik.

Kilis'te Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda&hijyen paketi dağıtımlarımıza devam ediyoruz.

22.04.2020

Genç Kızılay Kahramanmaraş teşkilatımız ile birlikte şubemize yapılan ayni bağışların ihtiyaç sahiplerine dağıtımını gerçekleştirdik.

Bartın'da KYK'ya bağlı yurtlarda karantinaya alınacak olan vatandaşlarımız için Kızılay ekipleri ile birlikte hazırlıklarımızı tamamladık.

Genç Kızılay Karabük teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi aileler yönelik gıda ve hijyen paketi dağıtımlarımız devam ediyor.

Genç Kızılay Isparta teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizin taleplerini karşıladık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara yönelik yapacağımız dağıtımın hazırlıklarını tamamladık.

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda karantina altında bulunan vatandaşlarımızın öğün dağıtımlarını gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Denizli gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret edip gereksinimlerini karşılıyoruz. 23 Nisan dolayısıyla çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay YouTube hesabımız üzerinden 23 Nisan özel konseri gerçekleştirdik. #Evde23Nisan 

23.04.2020 / 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

 - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle birçok ilde çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik. Ülke genelinde tüm teşkilatlarımız ile birlikte "Evde 23 Nisan" temasıyla binlerce çocuğa evde bayram havası oluşturmaya çalıştık. Türk Kızılay şubelerimiz ile birlikte çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştirdik. Ses sistemi kanalize edilmiş araçlarla sokak aralarında dolaşıp günün anlam ve önemine binaen çocukların bayramını kutladık.

Genç Kızılay Bartın gönüllülerimiz ile birlikte miniklerimizi evlerinde ziyaret edip hazırladığımız hediye paketlerini ulaştırdık. Çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Şanlıurfa'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte yüzlerce çocuğa ulaştık. Çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Çanakkale'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte Çanakkale'ye bağlı köylerde çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Ağrı gönüllülerimiz ile birlikte yüzlerce çocuğa ulaştık. Çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Genç Kızılay Kastamonu teşkilatımız ile birlikte çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte yüzlerce çocuğa ulaştık. Çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile birlikte Bilecik'in birçok noktasında ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor ve çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Düzce teşkilatımız ile birlikte #BayramEveSığar dedik ve Düzce'nin birçok noktasında ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketleri dağıtarak çocukların bayramını kutladık.

Mardin Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte yüzlerce çocuğa ulaştık. Çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Van Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaştık.

Malatya teşkilatımız ile birlikte #BayramEveSığar dedik ve Malatya'nın birçok noktasında ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketleri dağıtarak çocukların bayramını kutladık.

Kocaeli, Tokat, Ağrı ve Kayseri teşkilatlarımız ile birlikte çocukların 23 Nisan&Kızılay temalı çizdiği resimleri, çocukların 23 Nisan için hazırladıkları video çekimlerini toparlayıp kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Samsun, Adıyaman, Karabük, Amasya, Nevşehir ve Erzincan teşkilatlarımız ile birlikte #BayramEveSığar diyerek ve şehirlerin birçok noktasında ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketleri dağıtarak çocukların bayramını kutluyoruz.

Elazığ'da birçok noktada çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştiriyor ve çocukların bayramını kutluyoruz.

Bayburt'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte birçok mahalle ve sokakta ses sistemi kanalize edilmiş aracımız ile birlikte dolaşarak şarkılar eşliğinde çocuklarımızın bayramını kutladık.

Kilis ve Balıkesir'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye ve çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketlerin dağıtımını gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sakarya'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte birçok mahalle ve sokakta ses sistemi kanalize edilmiş aracımız ile birlikte dolaşarak şarkılar eşliğinde çocuklarımızın bayramını kutladık.

Genç Kızılay Konya gönüllülerimiz ile birlikte sokakta görevi başında olan emniyet güçlerine çay ve kahve ikramında bulunduk.

Ankara'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte birçok mahalle ve sokakta ses sistemi kanalize edilmiş aracımız ile birlikte dolaşarak şarkılar eşliğinde çocuklarımızın bayramını kutladık.

Genç Kızılay Sivas teşkilatımız ile birlikte şehrin meydanlarında İstiklal Marşımızı okuduk ve #EvdeKal çağrılarına uyan vatandaşlarımızı alkışladık.

24.04.2020

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret edip çocuklar için hazırladığımız hediyelik paketleri dağıtmaya ve binlerce çocuğun yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kırıkkale Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte Ramazan ayının başlamış olması sebebiyle ihtiyaç sahibi aileler için hazırladığımız Ramazan kolilerimizin dağıtımını gerçekleştirdik. Çocuklar için hazırlamış olduğumuz hediye paketlerini ise yüzlerce çocuğa ulaştırdık.

Karabük'te Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahibi aileler için hazırladığımız Ramazan kolilerimizin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Van, Burdur ve Mardin teşkilatlarımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımız için pide dağıtımı gerçekleştirdik.

Nevşehir'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte Nevşehir'e bağlı beldelerde ihtiyaç sahiplerine yönelik sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Kayseri, Kırıkkale, Samsun, Hakkari ve Konya teşkilatlarımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşlarımıza yönelik pide ve sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdik.

25.04.2020

Genç Kızılay Bartın gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Karabük'te Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ve hijyen paketi dağıtımlarımız devam ediyor.

Genç Kızılay Adıyaman teşkilatımız ile birlikte yüzlerce aileye Ramazan pidesi dağıtımı gerçekleştirdik.

Mardin'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımız devam ediyor.

Genç Kızılay Denizli teşkilatımız ile birlikte kronik rahatsızlığı bulunan ve 65 yaş üstü olan büyüklerimizi ziyaret edip gereksinimlerini karşıladık.

Genç Kızılay Van gönüllülerimiz ile birlikte iftar öncesi Ramazan pidesi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Kocaeli'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte iftar öncesi ekmek ve pide dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte pide dağıtımlarına devam ediyoruz.

Kahramanmaraş, Kilis, Balıkesir, Kayseri ve Isparta'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte binlerce aileye Ramazan pidesi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Bilecik teşkilatımız ile birlikte iftardan sonra ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek taleplerini ve gereksinimlerini karşıladık.

Kırıkkale'de Genç Kızılay gönüllerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik sıcak yemek ve pide dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Samsun gönüllülerimiz ile birlikte iftardan önce pide, ekmek ve su dağıtımı gerçekleştirdik.

26.04.2020

Genç Kızılay Van gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimize yönelik sıcak yemek ve pide dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Sokağa çıkma yasağının uygulanıyor olması sebebiyle trafik polislerine yardımcı olup aracıyla sokakta olanlara #EvdeKal çağrıları yaptık.

Genç Kızılay Kastamonu teşkilatımız ile birlikte risk grubuna yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Adıyaman'da Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte iftardan önce Ramazan pidesi dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kilis teşkilatımız ile birlikte ekmek, pide, su dağıtımı gerçekleştirdik.

Kocaeli, Burdur, Isparta, Kayseri ve Balıkesir'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte binlerce aileye pide, ekmek, su dağıtımı gerçekleştirdik.

Bayburt teşkilatımız ile birlikte Bayburt'un birçok noktasına hijyen kuralları ve koronavirüsten korunma yollarına ilişkin afişleri asıp, vatandaşlarımıza broşür dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Ağrı teşkilatımız ile birlikte binlerce kişiye iftar için sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kırıkkale gönüllülerimiz ile birlikte iftardan sonra ihtiyaç sahiplerine yönelik Ramazan paketi dağıtımlarımıza devam ettik.

27.04.2020

Genç Kızılay Kilis gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimize yönelik sıcak yemek ve pide dağıtımı gerçekleştirdik.

Karabük'te Genç Kızılay gönüllülerimiz Vefa Sosyal Destek ekibiyle birlikte vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte Burdur merkez sanayi bölgesinde pide dağıtımı gerçekleştirdik. Teşkilatımız ile birlikte iftar sonrasında sahurluk pide dağıtımı da gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Van teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik sıcak yemek ve pide dağıtımımız devam ediyor.

Bilecik'te Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimize iftardan önce pide, ekmek ve su dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Balıkesir teşkilatımız ile birlikte pide dağıtımına devam ediyoruz.

Genç Kızılay Siirt gönüllülerimiz ile Türk Kızılay Siirt şubemiz koordinesinde ihtiyaç sahibi ailelere yönelik Ramazan paketi dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Kahramanmaraş gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımız devam ediyor.

Bayburt'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte vatandaşlarımıza maske dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kırıkkale teşkilatımız ile birlikte 65 yaş üstü olan ve yalnız yaşayan vatandaşlarımıza iftar için sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdik.

28.04.2020

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte Ramazan pidesi dağıtımına devam ediyoruz.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte iftar öncesi ekmek, pide ve su dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Nevşehir gönüllülerimiz ile birlikte KYK'ya bağlı yurtlarda karantina altında bulunan vatandaşlarımızın öğün dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Bolu teşkilatımız ile birlikte Türk Kızılay Bolu şubemizce hazırlanan gıda kolilerinin dağıtımını gerçekleştirdik.

Düzce'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret edip taleplerini karşıladık.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Ramazan ayı için hazırlanmış olan gıda kolilerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Kırıkkale'de Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ekmek dağıtımı gerçekleştirip iftar vakti sonrasında Ramazan paketlerimizin dağıtımını tamamladık.

Genç Kızılay Çanakkale gönüllülerimiz ile birlikte Çanakkale'nin birçok noktasında ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımıza devam ediyoruz.

29.04.2020

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte iftar vakti öncesinde vatandaşlarımıza pide dağıtımı gerçekleştirdik.

Kocaeli'de Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin gereksinimlerini karşıladık.

Genç Kızılay Adana teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımıza yönelik hijyen kiti dağıtımı gerçekleştirdik.

Ağrı'da Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte sokaklarda bulunup maskesi olmayan vatandaşlarımıza maske ve antiseptik dağıtımı gerçekleştirdik.

Kırıkkale'de Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte iftar öncesi sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdik. İftardan sonra ihtiyaç sahiplerine yönelik Ramazan kolisi dağıtımlarımıza devam ettik.

Genç Kızılay Kütahya gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerimize yönelik pide ve konserve dağıtımlarımız devam etmektedir.

30.04.2020

Çankırı'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte Vefa Sosyal Destek ekipleriyle entegreli olarak çağrı merkezine gelen taleplerin karşılanması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Van'da Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik Ramazan kolisi dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Kilis'te Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte iftar vakti öncesinde ekmek dağıtımına devam ediyoruz.

Genç Kızılay Siirt gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdik. İftar vakti öncesinde marketlerde açılmış olan Kızılay stantlarında bağış kabulü için Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Genç Kızılay Burdur gönüllülerimiz ile birlikte hem iftar vakti hem de sahur vakti öncesinde pide ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile birlikte gıda paketi dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

01.05.2020

Kırıkkale Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımız devam ediyoruz.

Şanlıurfa Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ekmek ve pide dağıtımlarımızı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Bolu teşkilatımız ile birlikte Türk Kızılay Bolu şubemizce hazırlanan gıda kolilerinin dağıtımını gerçekleştirdik.

Düzce'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret edip taleplerini karşıladık.

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Ramazan ayı için hazırlanmış olan gıda kolilerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Kırıkkale'de Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte ekmek dağıtımı gerçekleştirip iftar vakti sonrasında Ramazan paketlerimizin dağıtımını tamamladık.

Genç Kızılay Çanakkale gönüllülerimiz ile birlikte Çanakkale'nin birçok noktasında ihtiyaç sahiplerine yönelik dağıtımlarımıza devam ediyoruz.

02.05.2020

Genç Kızılay Kastamonu teşkilatımız ile birlikte risk grubuna yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Adıyaman'da Genç Kızılay teşkilatımız ile birlikte iftardan önce Ramazan pidesi dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kilis teşkilatımız ile birlikte ekmek, pide, su dağıtımı gerçekleştirdik.

Kocaeli, Burdur, Isparta, Kayseri ve Balıkesir'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte binlerce aileye pide, ekmek, su dağıtımı gerçekleştirdik.

Bayburt teşkilatımız ile birlikte Bayburt'un birçok noktasına hijyen kuralları ve koronavirüsten korunma yollarına ilişkin afişleri asıp, vatandaşlarımıza broşür dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Ağrı teşkilatımız ile birlikte binlerce kişiye iftar için sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdik.

03.05.2020

Gönüllülerimizle Bilecik'te "Vefa Sosyal Destek Grubu" görevlilerine ve sağlık personellerine kumanya hazırlayıp dağıttık.

Bayburt'ta 112 çağrı merkezinde yoğun tempoyla görev yapan sağlık çalışanlarına ziyarette bulunduk.

Ağrı, Van ve Düzce teşkilatlarımız ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sahadaydık.

Karabük ve Samsun'da KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

Genç Kızılay Zonguldak teşkilatımız ve Türk Kızılay Zonguldak kadın kolları gönüllülerimiz ile birlikte dışarıda olan insanlara #EvdeKalZonguldak baskılı tişört dağıtımı gerçekleştirdik.

04.05.2020

Genç Kızılay İstanbul gönüllülerimizle İstanbul'un birçok noktasında hijyen farkındalık çalışmalarımızı gerçekleştirmeye ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Aydın teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Şırnak gönüllülerimizle, karantina amacıyla KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza yemek dağıtımında bulunan Kızılay ekiplerine destek sağladık.

05.05.2020

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile Bilecik merkez mahalleleri ve köylerinde risk grubunda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda kolisi ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Sivas teşkilatımız ile Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Burdur teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuyoruz.

Karaman'da gönüllülerimiz ile birlikte hijyen ve gıda paketlerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine kıyma kavurma, çocuk bezi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çanakkale'de Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

06.05.2020

Bartın Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte karantinada bulunan vatandaşlarımızın ara öğün dağıtımlarını gerçekleştirdik. Bartın'da Vefa Sosyal destek Grubunda görevli gönüllülerimizle ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza ulaşmaya devam diyoruz.

Adıyaman teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret edip gereksinimlerini karşılamaya, gıda paketlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay İzmir gönüllülerimiz ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza kavurma konserve dağıtımımızı gerçekleştirip muhtelif diğer gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Bilecik teşkilatımızla Vefa Sosyal Destek Grubunda gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Van'ın birçok noktasında ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşıyor taleplerini karşılıyoruz.

Erzincan Genç Kızılay teşkilatımız ile ihtiyaç sahiplerine kavurma konserve dağıtımı gerçekleştirip gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Çankırı teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelerimizin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Balıkesir Genç Kızılay gönüllülerimiz ile "evde kal" çağrılarına uyan risk gurubundaki büyüklerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyor, yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

07.05.2020

Bayburt Genç Kızılay teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçlarını karşıladık, sabah kahvaltılarının ekmeklerini dağıttık.

Malatya Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Denizli'nin birçok noktasında, pazar yerlerinde ve dükkanlarda çalışan vatandaşlarımıza COVID-19'dan korunma yolları ve hijyen kullarına ilişkin detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla Burdur/Yeşilova ilçesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunduk.

Van Genç Kızılay gönüllülerimizle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımızla polis noktalarını ziyaret ederek araçlarına dezenfekte işlemi gerçekleştirip tatlı ikramında bulunduk.

Bilecik Genç Kızılay gönüllülerimiz ile polis kontrol noktalarında kumanya dağıtımı gerçekleştirdik.

08.05.2020

Genç Kızılay Bartın Teşkilatımız ile KYK'ya bağlı yurtlarda kalan vatandaşlarımıza gıda desteği sağlıyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Adıyaman'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli olan gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Kilis gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Sivas'ta bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda yardımlarımızı gerçekleştiriyor, 112 çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılıyoruz.

09.05.2020

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli Genç Kızılay gönüllülerimiz ile çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz. Kronik rahatsızlığı olan ve 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz.

Kahramanmaraş Genç Kızılay gönüllülerimiz ile sokağa ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

10.05.2020

Bartın'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile birlikte KYK Çeşm-i Cihan Yurdunda karantina altındaki vatandaşlarımıza yemek öğünlerini teslim ediyoruz. Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Amasya gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere gıda paketlerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Adıyaman'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte, ihtiyaç sahibi ailelere hijyen ve gıda paketleri ile çocuk bezi yardımlarımızı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Kilis teşkilatımız ile 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile Türk Kızılay Çankırı şubesine gelen gıda bağışlarının tasnifini gerçekleştirip, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere dağıtıma hazır hale getirdik.

Düzce teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyor, taleplerini ve gereksinimlerini karşılıyoruz.

Sivas'ta Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

11.05.2020

Genç Kızılay Bilecik gönüllülerimiz ile Bilecik merkez mahalleleri ve köylerinde risk grubunda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda kolisi ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Sivas teşkilatımız ile Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Burdur teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuyoruz.

Karaman'da gönüllülerimiz ile birlikte hijyen ve gıda paketlerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine kıyma kavurma, çocuk bezi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çanakkale'de Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Bolu'da Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimizle ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

12.05.2020

Isparta'da ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Burdur Genç Kızılay teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve konserve yardımında bulunduk.

Kilis Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret edip taleplerini, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Çankırı teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi ailelerimize konserve dağıtımında bulunduk.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere hijyen kiti, çocuk bezi ve muhtelif diğer gereksinimlerini ulaştırıyoruz.

Hakkari'de Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ve 65 yaş üstü büyüklerimizi evlerinde ziyaret ediyor, taleplerini karşılıyoruz.

Van'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle çağrı merkezine gelen talepleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

Düzce Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerini ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

13.05.2020

Bayburt Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Van'da birçok noktada gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaşıp evlerinde ziyaret ediyor; gıda-hijyen kitleri ve muhtelif diğer gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Adıyaman gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda, hijyen kitleri dağıtımına devam ediyoruz.

Sivas'ta teşkilatımızla Türk Kızılay Sivas şubemizin deposunda tasnif gerçekleştirip, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere paketleri dağıtıma hazır hale getirdik.

14.05.2020

Genç Kızılay Kilis teşkilatımızla sokaklarda bulunan vatandaşlarımıza evde kalmanın önemini anlattık, COVID-19 bağlamında hazırlanan bilgilendirici afişleri şehrin farklı noktalarına asıp broşür dağıtımı gerçekleştirdik.

Kastamonu Genç Kızılay gönüllülerimiz ile Daday ilçesinde risk grubunda bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Erzincan'da Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli olan gönüllülerimiz ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor, evlerinde ziyaret edip ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Siirt teşkilatımızla Türk Kızılay Siirt şube koordinasyonunda; kronik rahatsızlığı bulunan, sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızı evlerinde ziyaret edip yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Van'da; Erciş, Gevaş ve Gürpınar ilçe teşkilatlarımız ile birlikte sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızı ziyaret ediyor, ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü yaşlılarımızın ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda kolilerini ve çocuk kitlerini dağıtıma hazır hale getirdik. Adıyaman'da birçok noktada vatandaşlarımıza COVID-19 bağlamında detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Sivas'ta Vefa Sosyal Destek Grubuna dahil olan gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin gereksinimlerini karşılıyoruz.

15.05.2020

Denizli'nin birçok noktasında, pazar yerlerinde ve dükkanlarda çalışan vatandaşlarımıza COVID-19'dan korunma yolları ve hijyen kullarına ilişkin detaylı anlatılar gerçekleştirdik.

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla Burdur/Yeşilova ilçesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunduk.

Van Genç Kızılay gönüllülerimizle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip taleplerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımızla polis noktalarını ziyaret ederek araçlarına dezenfekte işlemi gerçekleştirip tatlı ikramında bulunduk.

Bilecik Genç Kızılay gönüllülerimiz ile polis kontrol noktalarında kumanya dağıtımı gerçekleştirdik.

16.05.2020

Genç Kızılay Konya gönüllülerimiz ile birlikte kurumumuzun Ramazan ayı için hazırlamış olduğu afişleri, broşürleri esnaflarımıza dağıtıyoruz.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Karaman'da Genç Kızılay teşkilatımızla birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin gereksinimlerini, taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Genç Kızılay Balıkesir gönüllülerimiz ile kronik rahatsızlığı olan ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kahramanmaraş'ta Genç Kızılay gönüllülerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda&hijyen paketi dağıtımlarımız devam ediyor.

Genç Kızılay Kırıkkale teşkilatımız ile birlikte şubemizde gıda malzemelerinin tasnifini gerçekleştirip paketleme yaparak dağıtıma kolileri dağıtıma hazır hale getirdik.

17.05.2020

Genç Kızılay İstanbul gönüllülerimizle İstanbul'un birçok noktasında hijyen farkındalık çalışmalarımızı gerçekleştirmeye ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Aydın teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Genç Kızılay Düzce gönüllülerimiz ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Amasya'da bulunan Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak gıda kolilerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

18.05.2020

Erzincan'da 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına gıda poşetlerini dağıtıma hazır hale getirdik.

Bilecik'te Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimizle ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Sivas gönüllülerimiz ile sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza gıda yardımlarımızı gerçekleştiriyor; elektrik, su, doğalgaz faturalarının ödeme işlemlerine destek sağlıyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret edip gıda paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Genç Kızılay Van gönüllülerimizle Türk Kızılay Van şubemize yapılan ayni bağışları tasnifleyip dağıtıma hazır hale getirdik. Van'ın birçok noktasında ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılıyoruz.

Genç Kızılay Bayburt teşkilatımız ile ihtiyaç sahibi birçok aileye yardım kolilerimizi ulaştırdık.

19.05.2020

Ağrı'da ilçe teşkilatlarımız ile ihtiyaç sahibi aileleri ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyor, gereksinimlerini karşılıyoruz.

Van'da bulunan ilçe teşkilatlarımız ile 65 yaş üstü yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya teşkilatımızla sağlık ve güvenlik çalışanları ile KYK çalışanlarına ikram gerçekleştirdik. Akabinde 65 yaş üstü yaşlılarımıza gıda paketi dağıtımında bulunup, ihtiyaç sahibi ailelerimize konserve gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Düzce'de ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye ve sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü yaşlılarımızın gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

20.05.2020

Genç Kızılay Burdur teşkilatımızla ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda paketi ve kıyafet yardımında bulunduk.

Sivas teşkilatımızla sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü büyüklerimizin pazar alışverişi, ekmek gibi gereksinimlerini karşılıyor; ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz.

Genç Kızılay Amasya gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

Van'da Genç Kızılay gönüllülerimiz ile sokağa çıkma kısıtı bulunan vatandaşlarımızın taleplerini karşılıyor, ihtiyaç sahiplerine gıda paketlerimizi ulaştırıyoruz.

Düzce'de Vefa Sosyal Destek Grubumuz ile birlikte çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

21.05.2020

Bilecik teşkilatımızla Vefa Sosyal Destek Grubunda gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Van'ın birçok noktasında ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşıyor taleplerini karşılıyoruz.

Erzincan Genç Kızılay teşkilatımız ile ihtiyaç sahiplerine kavurma konserve dağıtımı gerçekleştirip gıda yardımlarımızı ulaştırdık.

Çankırı teşkilatımızla ihtiyaç sahibi ailelerimizin taleplerini, gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Balıkesir Genç Kızılay gönüllülerimiz ile "evde kal" çağrılarına uyan risk gurubundaki büyüklerimiz ile ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyor, yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

22.05.2020

Karaman'da gönüllülerimiz ile birlikte hijyen ve gıda paketlerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Adıyaman Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine kıyma kavurma, çocuk bezi ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik.

Çankırı Genç Kızılay gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çanakkale'de Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli gönüllülerimiz ile ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda ve hijyen paketi dağıtımı gerçekleştirdik.

Bolu'da Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan gönüllülerimizle ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

Etkinlikler ve Faaliyetler
9015061
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
482689
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
145467
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
5598
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
160329
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11417842
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı

Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.

Detaylı Bilgi