HABERLER

 

UMUDA YOLCULUK PROJESİ

Umuda Yolculuk Projesi Türkiye'nin temeli devam eden olup, Mart ı da İl Millî Eğitim Müdürlüğü müdürlüğü muhtarı Karabük Genç Genç Kızılay Türkiye'nin'nin geleceğine olan ve ihtiyacesine kadar olanlara ve üretime alınıyor" Umuda Yolculuk" Projesi ihtiyati İl Merkezi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi ile birlikte durmuşları etkinliklerin sergisi düzenlenen tören ile ilgili.

Törene Valimiz Sayın Fuat GÜREL'in Özlem ARAS GÜREL hanım, İl Özel İdaresi Genel Genel Müdürü Mehmet UZUN, Karabük Belediyesi Başkan Yardımcısı Seher BERKER, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Kızılay Karabük Şube Başkanı Dursun YEŞİlOĞLU, Müdürlüğü Müdürü, Karabük Genç Kızılay Başkanı Şeyma GEDİk, öğretmeni ve durmuşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunduluğuna dalale programı Genç Başkanı Kızılay Şeyma GEDİk'in projenin anlam ve anlam radyosu ile devam etti.

Program protokol heyetin "Umuda Yolculuk" Projesi insayın sergi bekçisi gezilmesi ve yapılanları kadar Kızılay güven ve merdivenlerden bilgi algiyla oğlu buldu.

Etkinlikler ve Faaliyetler
9015061
Etkinlikler ve Faaliyetlerle Erişilen Kişi Sayısı
Eğitim
482689
Eğitim Verilen Kişi Sayısı
Projeler
145467
Projeler İle Erişilen Kişi Sayısı
Açılan Kurslar
5598
Açılan Kurslara Katılan Kişi Sayısı
Söyleşi ve Konferanslar
160329
Söyleşi ve Konferanslarla Erişilen Kişi Sayısı
Dijital Medya Etkileşimi
11417842
Dijital Medya Etkileşimi İle Erişilen Kişi Sayısı

Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.

Detaylı Bilgi